HAKKIMIZDA

KURUM KÜLTÜRÜ ve PRENSİPLER

Demokrasi Kültürüne ve Özgürlüğe İnanıyoruz

Mezaim Kiraz Koleji 2006 yılında kurulduğundan bu yana sağlıklı ve özgüvenli gelişimini sağlamaktadır. Yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir kaliteyi vizyon olarak belirleyen yönetim kadromuz; profesyonel ekibine bu yönde destek vermeye, onlara hedeflerini gerçekleştirmek için gerekli desteği sağlamaya devam ediyor.

 

 

MİSYON

Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.

 

MARKA DEĞERİ

Kalitemizi Artırarak Büyüyoruz

Mezaim Kiraz Koleji olarak kurulduğumuz 2006 yılından beri kalitemizi artırarak büyüme vizyonumuzu hayata geçirmek için durmadan çalışıyoruz. Hedefimiz Mezaim Kiraz Koleji'nın ayrıcalıklı eğitimini çok daha fazla ileriye ulaştırmaktır.

 

 

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0